You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Cierplwości...

Medicon eG z siedzibą w Tuttlingen, Niemcy, światowym centrum techniki i technologii medycznej, to znany i uznany na całym świecie producent instrumentarium chirurgicznego, adresowanego do wszystkich gałęzi chirurgii.

Wieloletnia tradycja rozwoju i produkcji oraz dystrybucji narzędzi chirurgicznych została zapoczątkowana przez firmę Medicon eG już w 1941 roku.

Wszystkie procesy produkcyjne realizowane są zgodnie z najnowocześniejszymi trendami technicznymi i technologicznymi. Zaawansowany technologicznie proces produkcyjny w komputerowo sterowanych centrach produkcyjnych w połączeniu z rzemieślniczymi umiejętnościami doświadczonych specjalistów oraz starannie dobrany surowiec do produkcji, są gwarancją najwyższej jakości i funkcjonalności narzędzi chirurgicznych.

Przestrzeganie surowych standardów jakościowych i ciągły rozwój technik produkcyjnych dają gwarancję na wytwarzanie produktów zorientowanych w przyszłość i dostosowanych do najnowszych technik operacyjnych.

Każdy produkt poddawany jest podczas całego procesu produkcyjnego stałej i bardzo restrykcyjnej kontroli jakości, co pozwala na osiągnięcie absolutnego odwzorowania wierności modelu i ciągłości linii produktowej.

Dla naszych partnerów businessowych i ekspertów medycznych organizowane są okresowe wydarzenia szkoleniowe w referencyjnych szpitalach klinicznych, głównie na terenie Niemiec.

Uczestnicy, podczas szkoleń na żywo, w polu operacyjnym, wykorzystują w praktyce narzędzia chirurgiczne firmy Medicon eG oraz zapoznają się z nowymi, często unikatowymi technikami operacyjnymi, głównie z zakresu neurochirurgii, otolaryngologii oraz chirurgii plastycznej. Kursy te stanowią platformę wymiany naukowej na małą skalę.