You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Cierplwości...

Plasti-med (Turcja) producent kompleksowego akcesorium jednorazowego użytku z obszaru nowoczesnej bezinwazyjnej urologii.

Firma od 1995 r. odpowiada na potrzeby specjalistów oferując wysokojakościowe rozwiązania urologii innowacyjnej i konwencjonalnej przy zachowaniu najwyższego poziomu konkurencyjności cenowej. Praktykowana formuła marketingowa w połączeniu z wysoką efektywnością i standardami produkcji, zapewnionymi dzięki nowej w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, zagwarantowały firmie Plasti-med miejsce lidera w zakresie produkcji tego typu asortymentu na terenie Turcji.

Producent dostarcza swoje produkty do ponad 80 krajów na całym świecie, nieustannie rozszerzając grono swoich odbiorców. Równolegle, uwaga firmy skupia się na udoskonalaniu obecnych i wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań z zakresu szerokiego portfolio produktowego.

Obok produktów urologicznych Plasti-med oferuje asortyment anestezjologiczny, drenażowy, ginekologiczny oraz ogólnego zaopatrzenia medycznego.