USŁUGI SERWISOWE

W zakresie narzędzi chirurgicznych wiele napraw przeprowadzamy na miejscu w kraju, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu polskich szpitali na wykonanie profesjonalnych i niedrogich usług serwisowych.

 

Oferujemy usługi naprawczo-konserwacyjne w zakresie:

  • ostrzenia stępionych narzędzi

  • czyszczenia i odnawiania narzędzi (matowienie)

  • przywracania walorów użytkowych narzędziom odkształconym i odgiętym

  • wymiany twardych wkładek z węglika spiekanego w imadłach.

 

W trosce o jak najwyższą jakość usług naprawy wykonywane są przez osoby odpowiednio przeszkolone u producenta, przy użyciu specjalistycznych maszyn, urządzeń i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych zakupionych w Niemczech – zgodnie z zaleceniami producenta.

Naprawianemu sprzętowi przywracamy wartości użytkowe niemal w 100%, wydłużając okres jego eksploatacji. Naszym atutem są krótkie terminy realizacji usługi – standardowo 4-5 dni przy konkurencyjnych cenach.

 

Serwis gwarancyjny obejmuje:

  • bezpłatną naprawę narzędzi w przypadku stwierdzenia ewidentnych wad fabrycznych

  • wymianę narzędzi oraz sprzętu na nowy w przypadku stwierdzenia wad materiałowych.

 

Na wszystkie podstawowe narzędzia ogólnochirurgiczne producent udziela 12-miesięcznej gwarancji. Producent, firma Medicon Instrumente, udziela 10-letniej gwarancji na materiał dla instrumentów medycznych wykonanych ze stali nierdzewnej.

Na kontenery sterylizacyjne, systemy silikonowe, elektryczne piły do gipsu, piły autopsyjne oraz na narzędzia do chirurgii małoinwazyjnej gwarancja wynosi 12 miesięcy.