O FIRMIE

Advance Europe Sp. z o.o. oraz Advance s.c. tworzą grupę firm przedstawicielskich i dystrybutorskich wyspecjalizowanych w obrocie markowym sprzętem medycznym z obszaru Unii Europejskiej - Niemiec, Wielkiej Brytania i Włoch.

Biuro Techniczno - Handlowe Advance Europe Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1990 r., natomiast ADVANCE s.c. (firma córka) funkcjonuje od 1997 r. Obie firmy dysponują sprawnym i doświadczonym zespołem handlowców jak również personelem technicznym, będącym w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Oferowane przez firmy Advance Europe sp. z o.o. i Advance s.c. sprzęt oraz produkty medyczne reprezentują światową jakość. Precyzja wykonania, perfekcyjna funkcjonalność, innowacyjność rozwiązań oraz zastosowanie najlepszych materiałów i starannie dobranych surowców zapewniają maksymalną satysfakcję naszym klientom.
Rygorystyczne standardy jakościowe i surowy system kontroli jakości, na każdym etapie produkcji, gwarantują niezawodność sprzętu i produktów.

Zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, zorientowane w przyszłość, zapewniają długotrwałe właściwości użytkowe sprzętu, nie tracąc na nowoczesności i unikalności.

W okresie swojej działalności obie firmy zrealizowały z należytą starannością szereg zamówień publicznych w zakresie dostaw sprzętu medycznego, w tym kompleksowe dostawy dla szpitali klinicznych i specjalistycznych.
Obecnie oferujemy ok. 60 000 wyrobów medycznych, w tym ponad 30 000 wzorów narzędzi chirurgicznych, sprzedawanych do ponad 120 krajów.


Wszystkie produkty i urządzenia spełniają wymogi norm europejskich. Posiadają Deklarację Zgodności, Certyfikaty CE i wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych, jeżeli dana gama produktów wymaga takiej procedury.


Sprzęt wielokrotnego użytku objęty jest gwarancją od 12 miesięcy do 24 miesięcy, w zależności od rodzaju produktu. Producent, firma Medicon Instrumente, udziela 10-letniej gwarancji na materiał dla instrumentów medycznych wykonanych ze stali nierdzewnej.


Wyroby jednorazowego użytku posiadają długie terminy przydatności do użytkowania.


Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Firma Advance Europe Sp. z o.o. dysponuje profesjonalnym punktem serwisowym w kraju, który wykonuje wszelkiego rodzaju naprawy w oparciu o nowoczesne technologie, oryginalne części zamienne oraz specjalistyczne maszyny i urządzenia zalecane przez producenta.


Zapraszamy do współpracy